Prezentacja  Reckitt Benckiser

27 kwietnia przedstawiciele Reckitt Benckiser z Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali uczniom klas III i IV Technikum swoją firmę, ze szczególnym uwzględnieniem zakładu produkcyjnego w NDM.
RB jest międzynarodowym przedsiębiorstwem z główną siedzibą w Slough w Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 1814 roku i obecnie posiada 41 zakładów na całym świecie, w których zatrudnia ponad 23 tysiące osób; swoje wyroby dostarcza do blisko 200 krajów.

Spotkanie z  ILS

Dziś /11.04/ uczniowie klas maturalnych spotkali się z kolejnym pracodawcą. Firma ILS to stabilny i niezawodny operator logistyczny, specjalizujący się w kompleksowych usługach logistycznych. Na polskim rynku jest to lider w branży,  który świadczy wyspecjalizowane usługi dla segmentu automotive oraz systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania dla klientów z innych branż. Jako spółka o zielonym sercu Firma dba, o to, by jej działania były nie tylko precyzyjne i terminowe, ale też ekologiczne.

Mechatronicy w KGL S.A. Klaudyn

W dniu 21 marca mechatronicy z naszej szkoły (klasy I -IV) zwiedzali na zaproszenie firmy KGL jeden z jej zakładów produkcyjnych w miejscowości Klaudyn.
KGL to spółka z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku tworzyw sztucznych w obszarze produkcji opakowań dla sektora spożywczego oraz dystrybucji granulatów tworzyw sztucznych.

Spotkanie z pracodawcą KGL S.A

30 listopada uczniowie klas mechatronicznych spotkali się z pracodawcą firmą KGL S.A. z Klaudyna. Przedstawiciele firmy zaprezentowali profil produkcji KGL, który obejmuje trzy zakresy :
- dostawę granulatów polimerów termoplastycznych,
- produkcję opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych,
- produkcję narzędzi produkcyjnych (form do maszyn termoplastycznych i wtryskarek).

Lekcja z ZUS-em

15 listopada 2021r. uczniowie klas IIIa i IIIc w zawodzie technik ekonomista uczestniczyli w zajęciach z pracownicami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Dworze Mazowieckim - p.Ewą Lewandowską i p.Grażyną Grzebalską. Tematem lekcji były deklaracje ZUS: rozliczeniowe i zgłoszeniowe pracownika, sposób zakładania działalności gospodarczej, do czego służy Platforma Usług Elektronicznych.

"Zostań żołnierzem WOT"

18 czerwca w ramach doradztwa zawodowego uczniowie klas trzecich oraz 2b i 2d Technikum mieli okazję poznać ciekawą ofertę pracy w Wojskach Obrony Terytorialnej.