Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Prezentacja  Reckitt Benckiser

27 kwietnia przedstawiciele Reckitt Benckiser z Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali uczniom klas III i IV Technikum swoją firmę, ze szczególnym uwzględnieniem zakładu produkcyjnego w NDM.
RB jest międzynarodowym przedsiębiorstwem z główną siedzibą w Slough w Wielkiej Brytanii. Firma powstała w 1814 roku i obecnie posiada 41 zakładów na całym świecie, w których zatrudnia ponad 23 tysiące osób; swoje wyroby dostarcza do blisko 200 krajów.

Zakład w NDM, po którym uczniowie odbyli wirtualną wycieczkę, zatrudnia ponad 2000 osób i wytwarza około 3000 rodzajów produktów, głównie środki do automatycznego zmywania naczyń , czyszczenia powierzchni oraz prania i pielęgnacji tkanin.
RB w NDM jest zainteresowany zatrudnieniem naszych absolwentów, głównie z kierunku mechatroniki, którym oferuje pracę w dziale produkcji i utrzymania ruchu.
W trakcie spotkania rozmawialiśmy o współpracy między Zespołem Szkół nr 2 i RB w zakresie m.in. praktyk zawodowych oraz ewentualnego doposażenia pracowni mechatronicznej ZS nr 2.
Tekst ZS
Zdjęcia RB

 

 

  • 1
  • 2
  • 3a
  • 4

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net