100-lecie ZOR RP

10 czerwca 2022 w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyły się obchody jubileuszu 100-lecia Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej.
Z tej okazji płk rez. Alfred Kabata - Prezes Zarządu Głównego - przedstawił prezentację multimedialną nt. historii Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej i bieżącej działalności statutowej.

"Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku"

Miło nam poinformować, że Julia, uczennica klasy IaT, zajęła trzecie miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku".

26.Ogólnopolski Konkurs Biblijny

21 kwietnia, w deszczowy, wietrzny dzień trzy reprezentantki naszej szkoły pojechały do Warszawy na etap diecezjalny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Biblijnego. Mimo zimna atmosfera konkursu była gorąca. Co prawda nie weszliśmy do krajowego finału, ale nie byliśmy też ostatni. Gratulujemy.

IX Olimpiada Wiedzy o Turystyce

W dniach 24.11 - 26.11 2021 w Karkonoszach w Schronisku PTTK "Samotnia" odbyła się VII konferencja naukowo-dydaktyczna dla nauczycieli z całej Polski, przygotowujących uczniów do IX Olimpiady Wiedzy o Turystyce. W spotkaniu wzięła udział p. Renata Jastrzębska - nauczyciel przedmiotów zawodowych turystycznych w ZS2. Oprócz udziału w warsztatach i wykładach nauczyciele odbyli wędrówkę po Karkonoszach w ramach turystyki kwalifikowanej, w pięknych okolicznościach przyrody.

ZS2 i projekty UE