Warsaw Comic Con

W dniu 24 listopada 2017 uczniowie klas Ic, IIc, IIIc i IVc wzięli udział w II edycji Warsaw Comic Con, imprezie organizowanej w międzynarodowym centrum targowo-konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Organizatorem wyjazdu był p. Jarosław Piwnik, przy współpracy p.Mirosławy Trębacz.

Spotkanie z Prezesem LOT-u p.S.Sosińskim

W dniach 13-19 listopada 2017 roku, po raz dziewiąty w Polsce, zorganizowany został Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 168 krajach. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana.

Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

W dniu 16 listopada uczniowie II klasy o specjalności Technik Mechatronik wzięli udział w II Edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w PTAK WARSAW EXPO.

Dostojny polonez - chodzony

W przeddzień Święta 11 listopada w naszej szkole upamiętniliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość rozpoczął "Mazurek Dąbrowskiego" , wspólnie odśpiewany przez młodzież i nauczycieli.

"Dzień HEROSÓW"

25 października 2017r. nasza klasa - 1c - zwiedzała 2. Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu. Jeden z oficerów jednostki przybliżył nam historię pułku. Mogliśmy obejrzeć różne przyrządy używane podczas pracy saperów. Poznaliśmy działanie nowoczesnych robotów, służących do obserwowania terenu. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz tresury psów, które za pomocą komend znajdowały ukryte materiały wybuchowe.

Szkolenie "Odpowiedzialność prawna młodzieży"

"Odpowiedzialność prawna młodzieży"

26 października uczniowie klas I uczestniczyli w spotkaniu na temat odpowiedzialności prawnej młodzieży. Szkolenie prowadził oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podkom. Szymon Koźniewski.

"Warszawa znana i nieznana"

Warszawa znana i nieznana

W dniu 25 października klasa IIb z wychowawczynią p.Renatą Jastrzębską wzięła udział w wycieczce po nieznanych zakątkach Warszawy w pobliżu Dworca Gdańskiego. Pani Maria Możdżyńska przybliżyła młodzieży ciekawe historie o miejscach znanych z widzenia, ale odkrytych na nowo.