Zakończenie roku 2023/2024

21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. W uroczystości rozdania świadectw wzięli udział przedstawiciele władz Nowego Dworu: p.Marcin Ozdarski - Przewodniczący Rady Miejskiej, p.Cyryl Turczyński - Radny Rady Miejskiej, p.Beata Turkowska - Dyrektor Nowodworskiego Centrum Usług Wspólnych reprezentująca Burmistrza Sebastiana Sosińskiego, ppłk Janusz Zajączkowski reprezentujący Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, Dyrekcja szkoły, Rodzice uczniów, Nauczyciele, Uczniowie.

Saloniki 2024

Trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. My też mamy "EURO 2024".
Uczniowie naszej szkoły uprawiający podnoszenie ciężarów w LOS Nowy Dwór, pod opieką trenera Marcina Ciesielskiego, zostali powołani do reprezentacji Polski w Mistrzostwach Europy Młodziczek i Młodzików do lat 15 w Salonikach/Grecja.

Skwer Marszałka J.Piłsudskiego

10 maja 2024 uczniowie z klasy 1a pod opieką p.R.Jastrzębskiej wzięli udział w miejskiej uroczystości upamiętniającej 89. rocznicę śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego, jednego z najwybitniejszych polityków w polskiej historii.

Święto Konstytucji

Dziś obchodzimy Narodowe Święto Konstytucji.

Co roku w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja świętujemy Dzień Demokracji.

źródło: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zakończenie nauki w Technikum

Dzień 26 kwietnia wielu z nas będzie wspominać wyjątkowo miło . Absolwenci klas maturalnych - 5c i 5d - podczas szkolnej Gali Oskarów odebrali świadectwa ukończenia Technikum.
W uroczystości wzięli udział : p.Jacek Kowalski - Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, p.Sebastian Sosiński - Dyrektor Twierdzy Modlin , nowo wybrany Burmistrz Miasta, p. Grażyna Brzozowska - Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej, p.Piotr Ciuchta - Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze, p.Sylwia Rybkowska - Dyrektor ds. Kadr i Płac w Firmie KGL, ppłk w st. spocz. Janusz Zajączkowski - Prezes Okręgu Mazowieckiego Związku Oficerów Rezerwy RP , p. Wiesława Karczmarczyk - Wiceprezes  Koła Związku Oficerów Rezerwy RP w Nowym Dworze , Rodzice uczniów, Dyrekcja Zespołu Szkół nr 2, Grono Pedagogiczne oraz Abiturienci.