Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Podsumowanie półrocza

7 lutego 2018 odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w I półroczu. Dyrektor Ewa Malasiewicz przypomniała najważniejsze działania uczniów i nauczycieli w trzech obszarach - edukacja*** wychowanie *** bezpieczeństwo.
Pani Dyrektor podziękowała wyróżnionym i wolontariuszom, życząc jednocześnie wszystkim - uczniom i nauczycielom - wielu sukcesów i satysfakcji z działań w II półroczu.

 

Podsumowanie pracy ZS2             w I półroczu - szczegóły

Prezentacja

9.Bal Karnawałowy  - 1bT z wychowawczynią

W piątek, 2 lutego w naszej szkole odbył się po raz dziewiąty Bal Karnawałowy dla dzieci z osiedla Nowodworzanka. Tradycyjnie organizatorami imprezy są: Zarząd Osiedla nr 5 oraz Zespół Szkół nr 2. W tym roku zabawę przygotowała i prowadziła klasa IB o kierunku obsługa turystyczna. Młodzież pod kierunkiem wychowawcy pani Nataszy Bętkowskiej-Lechoszest udekorowała salę oraz przygotowała oprawę muzyczną.

Stypendia dla uczniów szkół zawodowych

W roku szkolnym 2017/2018 sześcioro uczniów Technikum w Zespole Szkół nr 2 otrzymało stypendium w ramach projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” , przeznaczone dla uczniów szczególnie uzdolnionych zawodowo. O stypendium mogą ubiegać się uczniowie, którzy uzyskali obowiązkowo:
- średnią ocen z 3 dowolnych przedmiotów zawodowych lub modułów zawodowych w poprzednim roku szkolnym na poziomie nie niższym niż 5,00;
- średnią ocen ze wszystkich przedmiotów obliczoną na podstawie świadectwa ukończenia klasy na poziomie nie niższym niż 4,00.

Egzamin z kwalifikacji A-36

Jedni wypoczywają już na zimowych feriach (nareszcie!), inni jeszcze trochę muszą na to poczekać :)

Trwa kolejna sesja egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Od 10 stycznia zdają technicy obsługi turystycznej  (T13, T14), technicy mechatronicy (E18, E19, E3), technicy informatycy (E14), technicy ekonomiści (A36, A35). Ostatni egzamin w tej sesji odbędzie się 26 stycznia. Wczoraj zdawała kolejna grupa ekonomistów i mechatroników. Powodzenia : ) Wszystkim życzymy udanych ferii!

Pamiątkowe zdjęcie

Dziś słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół nr 2 odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Gratulacje!

 ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

8 stycznia 2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami:

 

17.00 - podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej ZS2 w I półroczu ( sala gimnastyczna)

17.30 - zebrania klasowe z wychowawcami (wg harmonogramu).

 

Zapraszamy

 

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
tworzenie stron www Artixen.net