OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Modelll

"Wiedza i umiejętności podstawą sukcesu zawodowego"

W II połowie 2018 roku uczniowie Technikum w zawodzie technik mechatronik staną się beneficjentami projektu "Wiedza i umiejętności podstawą sukcesu zawodowego", realizowanego przez firmę Model Opakowania Sp. z o.o. , wspierającą działalność organizacji lokalnych. W ramach przedsięwzięcia Zespół Szkół nr 2 otrzyma doposażenie stanowiska do elektropneumatyki. Umożliwi to uczniom wykonywanie ćwiczeń kształcących umiejętności z zakresu kwalifikacji: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych.Zawód mechatronika przygotowuje do realizacji zadań związanych z projektowaniem, programowaniem, obsługiwaniem, montażem i demontażem urządzeń mechatronicznych. Współczesny rynek pracy wykazuje bardzo duże zapotrzebowanie na fachowców tej specjalności.

Adres strony internetowej Model Opakowania Sp. z o.o. - http://www.modelgroup.com/pl

Adres portalu na Facebooku - https://www.facebook.com/modelopakowaniaspzoo/

Rekrutacja do TECHNIKUM  -  2018/2019

Dostęp do systemu naboru elektronicznego : https://warszawa.edu.com.pl

Harmonogram działań gimnazjalisty

TECHNIK

OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

TECHNIK  EKONOMISTA

TECHNIK  HANDLOWIEC

TECHNIK  INFORMATYK

TECHNIK  MECHATRONIK

Zakończenie nauki w Technikum

"Każdy koniec daje szansę na nowy początek"
Paulo Coelho

Wczoraj, 27 kwietnia, uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły. W uroczystości zakończenia nauki w klasach IVa, IVb i IVc Technikum wzięli udział: przewodnicząca komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki Rady Miejskiej p.Grażyna Brzozowska, p.Alina Ochtyra - inspektor ds. edukacji, kpt. Janusz Zajączkowski oraz państwo Jadwiga i Roman Kaczorowscy - reprezentujący Związek Oficerów Rezerwy RP , rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie.

Pracownia mechatroniczna

11 i 25 kwietnia w ramach dni otwartych przedstawiliśmy gimnazjalistom ofertę edukacyjną naszej szkoły. Była to dobra okazja rozmów z uczniami i nauczycielami, poznania bazy materialnej szkoły.

Z kart historii 1

Maj kojarzy się przede wszystkim z maturą, kwitnącymi kasztanami. Wiele osób czaka na tzw. długi weekend. Miłe spotkania i wypoczynek w czasie majówki - to już polska tradycja.

W maju obchodzimy też kilka świąt państwowych i narodowych, przypominamy ważne wydarzenia

Przejazd toru elektrycznym gokartem

W dniu 19 kwietnia trzyosobowy zespół mechatroników z klasy II b wraz z grupą kibiców wziął udział w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Konkurs wiedzy i umiejętności technicznych był po raz drugi zorganizowany przez Wydział Inżynierii i Ekonomii PWSZ.