Gala "Aktywni z Modelem"

Po raz drugi spotkali się reprezentanci firmy Model Opakowania Sp. z o.o  z przedstawicielami organizacji pozarządowych, szkół i instytucji, których działalność spółka wsparła w tym roku. Gala "Aktywni z Modelem" odbyła się 13 grudnia br. Naszą szkołę reprezentowali: p.Ewa Malasiewicz - dyrektor , p.Zenon Smoliński - nauczyciel przedmiotów zawodowych mechatronicznych - i  Mateusz Jackowski z klasy 3b w zawodzie technik mechatronik.

Porozumienie o współpracy

30 listopada 2018 r. w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się spotkanie przedstawicieli Spółki LS AIRPORT SERVICES oraz LS TECHNICS Sp. z o. o. z kierownictwem i uczniami naszej szkoły. W I części spotkania nastąpiło uroczyste podpisanie listu intencyjnego przez p. Danutę Nowak, Dyrektor LS Airport Services Oddziału Modlin oraz p. Ewę Malasiewicz, Dyrektor ZS 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzięki temu została otwarta droga do odbywania praktyk zawodowych oraz staży wakacyjnych przez uczniów każdego typu technikum naszej szkoły.

IV Partnerstwo Lokalne

Nauczyciele przedmiotów zawodowych: p. Natasza Bętkowska-Lechoszest i p. Małgorzata Soczeska uczestniczyły 6 listopada 2018 roku w warsztatach na rzecz ożywienia gospodarczego w naszym powiecie, zorganizowanych już po raz czwarty z inicjatywy Starosty Nowodworskiego i Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy.