Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
95 lat ZOR RP

14 czerwca delegacja naszej szkoły wzięła udział w obchodach jubileuszu 95–lecia utworzenia Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość odbyła się w sali kinowej Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa. Poznaliśmy historię powstania, cele i współczesną działalność Związku - zaprezentowane przez Prezesa Zarządu Głównego płk. rez. Alfreda Kabatę.

Mieliśmy swój udział w części oficjalnej spotkania: w imieniu szkół nowodworskich p. Dyrektor Ewa Malasiewicz podziękowała za wiele ważnych przedsięwzięć kształtujących postawy patriotyczne młodego pokolenia.Nasza szkoła otrzymała również okolicznościową statuetkę - w dowód uznania za bardzo dobrą współpracę Związku i ZS2. Największy entuzjazm młodzieży i starszych uczestników uroczystości wzbudził występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który zakończył Święto ZOR RP

Fotoreportaż z uroczystości :  http://www.zorrp.org/uroczystosci/800-jubileusz-95-lecia-zwiazku-oficerow-rezerwy-rzeczypospolitej-polskiej

 

Tekst i zdjęcia : p.Maria Możdżyńska.

 • 1
 • 1a
 • 1b
 • 1c
 • 1d
 • 2
 • 2a
 • 2b
 • 3
 • 3a
 • 3b
 • 3c
 • 3d
 • 3e
 • 4
 • 5
 • 6

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net