Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
porozumienie o współpracy

11 grudnia 2013 w Zespole Szkół nr 2 odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy między Związkiem Oficerów Rezerwy RP i Zespołem Szkół nr 2. W uroczystości uczestniczyli : płk rez. Alfred Kabata - Prezes Zarządu Głównego ZOR RP, mjr rez. Jerzy Białoskórski - sekretarz Zarządu Głównego ZOR RP, członkowie Zarządu Głównego ZOR RP : mjr rez. Lech Tomasiak i st. chor. sztabowy w st. spocz. Bolesław Morawski, Paweł Kabata - administrator strony internetowej ZOR RP, dyrekcja Zespołu Szkół nr 2, grono pedagogiczne oraz uczniowie.

Podpisanie porozumienia o współpracy poprzedziły wystąpienia dyrektor Ewy Malasiewicz i płk. rez. Alfreda Kabaty. Dyrektor ZS2, odwołując się do koncepcji pracy szkoły, podkreśliła wagę kultywowania tradycji i kształtowania postaw patriotycznych wśród młodzieży. Z kolei płk A.Kabata przedstawił historię Związku Oficerów Rezerwy RP oraz cele statutowe organizacji. P. Maria Możdżyńska – szkolny koordynator projektu edukacyjnego „Katyń …ocalić od zapomnienia” przypomniała najważniejsze dokonania ZOR RP i Zespołu Szkół nr 2 w okresie 5-letniej współpracy. Zwieńczeniem uroczystości było podpisanie porozumienia o współpracy między Związkiem Oficerów Rezerwy RP – reprezentowanym przez płk. rez. Alfreda Kabatę – i Zespołem Szkół nr 2 – reprezentowanym przez dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Ewę Malasiewicz. Spotkanie zakończyło pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz również relację ZOR RP :  http://www.zorrp.org/porozumienia/256-wspopraca-dla-patriotycznego-wychowania-modziey

 

 • 1
 • 1a
 • 1b
 • 1c
 • 1d
 • 1e
 • 1f
 • 1g
 • 1h
 • 1i
 • 1j
 • 2
 • 2a
 • 2c
 • 2d
 • 3
 • 3a
 • 4
 • 4a
 • 4b

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net