Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Warsztaty w WWSI

Wczoraj ( 17.04 ) byliśmy w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki. Wykłady stanowiły wprowadzenie do obiektowego modelu programowania z przykładami w języku C#, C++  i pozwoliły poznać istotne elementy tego popularnego języka programowania.

Zapoznaliśmy się z podstawowymi pojęciami związanymiz programowaniem. Wy jaśniono pojęcia klasy i obiektu oraz zależności pomiędzy nimi, a także objaśniono mechanizmy związane z programowaniem obiektowym: agregację i kompozycję. Zaprezentowane zostały filary obiektowości, takie jak: abstrakcja, hermetyzacja, dziedziczenie. W trakcie zajęć zapoznaliśmy się nie tylko z prezentowanymi pojęciami, ale również nauczyliśmy się podstawowych konstrukcji programistycznych języka C#. Wyjazd zorganizowali p.Jarosław Piwnik i p. Beata Janas.
Tekst i zdjęcia p.J.Piwnik

  • strona_1
  • strona_2A
  • strona_3
  • strona_4

ZS2 i projekty UE

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net