Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Imieniny Marszałka

Od kilku lat w dniu 19 marca są organizowane w Nowym Dworze obchody imienin marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to nawiązanie do przedwojennej tradycji. W uroczystości organizowanej przez ZOR RP uczestniczyły władze miasta, młodzież nowodworskich szkół oraz mieszkańcy Nowego Dworu. Naszą szkołę reprezentowała klasa 1a pod opieką p.N.Bętkowskiej Lechoszest.

Imieniny Józefa Piłsudskiego są dobrą okazją do przypomnienia postaci Marszałka. Uroczystość rozpoczęto odegraniem hymnu narodowego. Następnie prezes ZOR RP płk rez. Alfred Kabata wygłosił okolicznościowe wystąpienie. Patriotyczne spotkanie zakończyło tradycyjne złożenie pod pomnikiem Marszałka kwiatów oraz odegranie pieśni legionowych.
Zdjęcia ZOR RP
Fotorelacja: https://www.nowydwormaz.pl/15,wszystkie-aktualnosci?tresc=28443

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 

 

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net