Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Prezentacja kandydatów

Zespół Szkół nr 2 przy ul. Długiej 10 w Nowym Dworze Mazowieckim to szkoła o ponad 60 - letniej tradycji. Zyskała tożsamość wyróżniającą ją w lokalnym środowisku. Wiosną 2019 została podjęta decyzja o rozpoczęciu procedury nadania Zespołowi Szkół imienia.

Dyrektor E.Malasiewicz zarządzeniem powołała Zespół Koordynujący do spraw wyboru Patrona, w skład którego weszli: p. Renata Jastrzębska, p. Karolina Petrykowska, p. Ewelina Wasiak, p. Michał Bałdyga. Zespół opracował plan pracy nad nadaniem imienia szkole, obejmujący: regulamin, procedurę, działania informacyjne skierowane do organu prowadzącego, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, rodziców. Zgłoszono 5 kandydatur na patrona szkoły:

Katyńskie Dęby Pamięci
książę Stanisław Poniatowski
wybitny pianista i architekt polskiej niepodległości Jan Ignacy Paderewski
Prezydent Gabriel Narutowicz
Prymas Stefan Wyszyński

6 listopada 2019  na szkolnym apelu członkowie zespołu w formie prezentacji multimedialnych zaprezentowali kandydatury. P.Michał Bałdyga wyjaśnił zasady głosowania w systemie elektronicznym.


 

 • 1
 • 2
 • 2a
 • 2b
 • 2c
 • 2d
 • 2e
 • 2f
 • 3
 • 3a
 • 3b
 • 3c

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net