Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

11 stycznia 2019 roku aż dziewięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Zawody miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:
• jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady „Gospodarka światowa – wolny handel czy protekcjonizm?”,
• zadanie z analizy finansowej,
• 30 pytań testowych.

W gronie stu najlepszych olimpijczyków województwa mazowieckiego znaleźli się następujący uczniowie Technikum w zawodzie technik ekonomista: Paulina Gers, Anita Podgórna, Justyna Michałowska, Natalia Kiewicz, Patrycja Aleksandrowska, Natalia Rudnicka, Patrycja Szadkowska, Natalia Basiewicz i Sebastian Sternik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dla zainteresowanych : https://owe.pte.pl/

 

Tekst p.M.Soczeska, zdjęcie N.Kiewicz

  • 2
  • received_2231644390213304

ZS2 i projekty UE

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net