Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Klaudia wśród najlepszych!

15 listopada 239 uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych znalazła się Klaudia Bagnicka, uczennica klasy 3b Technikum w zawodzie technik obsługi turystycznej. W roku szkolnym 2015/2016 Klaudia otrzymała średnią ocen 5.0, uzyskała najwyższy wynik z egzaminu z kwalifikacji (100%), wiele razy angażowała się w pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, brała udział w licznych przedsięwzięciach o charakterze artystycznym.

17 listopada p.Jacek Kowalski - burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego pogratulował naszej stypendystce. Do gratulacji dołączyły p. Agnieszka Sejda - naczelnik Wydziału Edukacji UM oraz p.Ewa Malasiewicz - dyrektor Zespołu Szkół nr 2.
Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są od 1997 roku. Mogą je otrzymać uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej (ukończenie której umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości), którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczniowie wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach rezultaty co najmniej dobre.

Zdjęcia: MKO, ZS2, Urząd Miejski

 • 0
 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7a
 • 8
 • 8a
 • 8b
 • 8c

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net