Ogród Botaniczny PAN  w Powsinie

W dniu 24 maja klasa 3c wraz z opiekunkami: p. Renata Jastrzębską i p. Moniką Zmitrowicz, uczestniczyła w wyjeździe do Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie. Młodzież zwiedzała Centrum Różnorodności Biologicznej, utrwalając piękno Ogrodu na zdjęciach, które zostaną wykorzystane do wykonania pamiątkowych albumów .

UW. A może to będzie nasza uczelnia?

W dniu 11 maja uczniowie klasy I B - technik organizacji turystyki i klasy IC - technik informatyk pojechali na wycieczkę do Warszawy wraz z wychowawcami panią Nataszą Bętkowską-Lechoszest i panią Beatą Janas. Uczniowie w kinie Cinema City w Arkadii obejrzeli film "Doctor Strange - w multiwersum obłędu". Kolejnym punktem wycieczki był spacer Nowym Światem a następnie Krakowskim Przedmieściem.

Pielgrzymka maturzystów 2022

Wczoraj, 20 kwietnia, uczniowie klas czwartych Technikum i katechetka p.Maria Możdżyńska udali się na tradycyjną pielgrzymkę maturzystów do Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w Częstochowie. To miejsce szczególne dla katolików i cenny pomnik polskiej historii.