Sukces Mileny Kruszewskiej

MAMY DWOJE MISTRZÓW W PODNOSZENIU CIĘZARÓW!

5 listopada uczennica klasy IVa Milena Kruszewska została najlepszą zawodniczką Międzynarodowego Turnieju w Nidzicy - sekcja podnoszenia ciężarów. Pod okiem trenera p.Marcina Ciesielskiego( a także nauczyciela WF w ZS2) reprezentowała Lokalny Ośrodek Sportowy "LOS" Nowy Dwór Mazowiecki.

Powiatowe Biegi Przełajowe

1 października w Twierdzy Modlin odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadpodstawowych. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku i Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Krystian Chołody (1a), Daniel Zhybinov (1a), Szymon Petrykowski (2a), Kacper Gębala (3a), Dariusz Różalski (3c), Dawid Michałowski (3d) - pod opieką nauczyciela WF p.Marcina Ciesielskiego.

Złota Drużyna!

To było wyjątkowo piękne dla reprezentacji ZS2 podsumowanie sportowego sezonu. 10 czerwca 2019 nasza drużyna zajęła I miejsce w Turnieju piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowodworskiego.