Tradycyjny polonez

Studniówka to niezwykle ważna tradycja w kalendarzu szkoły średniej. To radosne wydarzenie przypomina, że za 100 dni pierwszy ważny krok w dorosłość.
28 stycznia 2017r. uczniowie naszej szkoły bawili się do rana na tradycyjnej studniówce, tym razem w restauracji „Relax”.Maturzyści z IVa i IVb Technikum serdecznie powitali uczestników balu, wśród nich Burmistrza Nowego Dworu p. Jacka Kowalskiego z małżonką oraz  Przewodniczącego Rady Miejskiej p.Krzysztofa Bisialskiego z małżonką. Podziękowali dyrekcji i nauczycielom, szczególnie wychowawczyniom: p.Barbarze Szymańskiej i p.Urszuli Mamcarz, za pracę dydaktyczną i wychowawczą na rzecz młodzieży.

Studniówka 2016

Studniówka to niezwykle ważna tradycja w kalendarzu szkoły średniej. To wyjątkowe wydarzenie w życiu uczniów.
Nauczyciele, rodzice, władze miasta - wszyscy życzyli maturzystom tego, co najlepsze. Nietrudno było dostrzec wzruszone twarze rodziców, którzy pewnością uświadomili sobie, jak szybko ich dzieci stały się dorosłe.

Maturzyści 2015

16 stycznia 2015r. uczniowie Zespołu Szkół nr 2 bawili się do 6.rano na tradycyjnej studniówce, tym razem w restauracji „Anna”.

Maturzyści serdecznie powitali uczestników balu, wśród nich p. Jacka Kowalskiego -Burmistrza Nowego Dworu z małżonką, p. Krzysztofa Bisialskiego - Przewodniczącego Rady Miejskiej z małżonką oraz p.Grażynę Brzozowską - Przewodniczącą Komisji Oświaty, Sportu i Turystyki Rady Miejskiej z małżonkiem . W imieniu młodzieży z Technikum i Liceum Ogólnokształcącego podziękowali dyrekcji i nauczycielom, szczególnie wychowawczyniom: p.Małgorzacie Soczeskiej i p.Annie Dyrze.