Tradycyjny polonez

25 stycznia 2019r. uczniowie Technikum bawili się na tradycyjnej studniówce, tym razem w restauracji „Finezja”.Maturzyści serdecznie powitali uczestników balu, wśród nich Burmistrza Nowego Dworu p.Jacka Kowalskiego z małżonką, Przewodniczącą Rady Miejskiej p.Grażynę Nadrzycką z małżonkiem oraz Przewodniczącą Komisji Oświaty Rady Miejskiej p.Grażynę Brzozowską z małżonkiem . W imieniu młodzieży podziękowali dyrekcji i nauczycielom, szczególnie wychowawczyniom: p.Małgorzacie Soczeskiej (4a) , p.Annie Dyrze (4b) i p.Mirosławie Trębacz (4c)  - za kształtowanie postaw, przekazywaną wiedzę, wsparcie i życzliwość w kazdej sytuacji.

Tradycyjny polonez

Studniówka to niezwykle ważna tradycja w kalendarzu szkoły średniej. To radosne wydarzenie przypomina, że za 100 dni pierwszy ważny krok w dorosłość.
28 stycznia 2017r. uczniowie naszej szkoły bawili się do rana na tradycyjnej studniówce, tym razem w restauracji „Relax”.Maturzyści z IVa i IVb Technikum serdecznie powitali uczestników balu, wśród nich Burmistrza Nowego Dworu p. Jacka Kowalskiego z małżonką oraz  Przewodniczącego Rady Miejskiej p.Krzysztofa Bisialskiego z małżonką. Podziękowali dyrekcji i nauczycielom, szczególnie wychowawczyniom: p.Barbarze Szymańskiej i p.Urszuli Mamcarz, za pracę dydaktyczną i wychowawczą na rzecz młodzieży.

Studniówka 2016

Studniówka to niezwykle ważna tradycja w kalendarzu szkoły średniej. To wyjątkowe wydarzenie w życiu uczniów.
Nauczyciele, rodzice, władze miasta - wszyscy życzyli maturzystom tego, co najlepsze. Nietrudno było dostrzec wzruszone twarze rodziców, którzy pewnością uświadomili sobie, jak szybko ich dzieci stały się dorosłe.