Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Pielgrzymka maturzystów 2022

Wczoraj, 20 kwietnia, uczniowie klas czwartych Technikum i katechetka p.Maria Możdżyńska udali się na tradycyjną pielgrzymkę maturzystów do Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w Częstochowie. To miejsce szczególne dla katolików i cenny pomnik polskiej historii.

Opiekę duszpasterską pielgrzymki sprawował ks. Adam Kurowski z Parafii p.w. Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze, który w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej odprawił mszę w intencji maturzystów. W oprawie liturgicznej brał udział uczeń naszej szkoły, Kuba. Pielgrzymi odmówili również Koronkę do Bożego Miłosierdzia - w intencji pokoju na świecie.

 

Zdjęcia MM

 • 1
 • 11
 • 2
 • 2a
 • 3
 • 3a
 • 3b
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8


https://jasnagora.pl/pl/o-sanktuarium/panoramy-jasnej-gory-3d/

 

 

 

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net