Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Powiatowe Biegi Przełajowe

1 października w Twierdzy Modlin odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadpodstawowych. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku i Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Krystian Chołody (1a), Daniel Zhybinov (1a), Szymon Petrykowski (2a), Kacper Gębala (3a), Dariusz Różalski (3c), Dawid Michałowski (3d) - pod opieką nauczyciela WF p.Marcina Ciesielskiego.

Dwaj nasi zawodnicy stanęli na podium. Krystian Chołody zajął miejsce II., Dariusz Różalski - miejsce III. Pierwsza lokata należała do Bartosza Dziury z nowodworskiego LO. Gratulujemy!
Najlepsi zawodnicy awansowali do kolejnego etapu Biegów Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych, które odbyły się 6 października w Komornicy, powiat legionowski. Były to zawody międzypowiatowe. Do etapu wojewódzkiego awansował Dariusz Różalski. Powodzenia!
Zdjęcia MC, FB Powiat nowodworski - Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 5a
  • 5b

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net