Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
VII Targi Przemysłowe

25 października 2023 roku mechatronicy z klas II-V wzięli udział w 7. edycji Targów Przemysłowych (WARSAW INDUSTRY WEEK) w Nadarzynie. W dwóch pawilonach zostały zaprezentowane wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie, badanie i rozwój, BHP i wiele innych.


Na Targach można było poznać ofertę ponad 300 wystawców prezentujących rozwiązania dla konstruktorów i dostawców maszyn, pojazdów drogowych i szynowych, przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, lotniczego, elektrycznego i elektronicznego, głównych mechaników, mechaników precyzyjnych, producentów blach i wyrobów metalowych oraz firm wykańczających powierzchnie.
Targi, podobnie jak w poprzednich edycjach, odwiedziło ok. 15000 osób z kraju i z zagranicy.
Tekst i zdjęcia p.Z.Smoliński

  • 308
  • 326
  • 328
  • 330

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net