Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski

Uczniowie klasy 3b technikum w zawodzie technik obsługi turystycznej wiosną wzięli udział w projekcie pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki p.Jacka Kowalskiego. Koordynatorem tego przedsięwzięcia była p.E.Wasiak, nauczycielka j.angielskiego w naszej szkole.

Uczniowie przygotowali folder promujący 10 najciekawszych atrakcji turystycznych w Nowym Dworze. Materiał został opracowany w wersji polskiej i angielskiej. W ramach tej innowacji pedagogicznej uczniowie z sukcesem wykorzystali swoje umiejętności w praktyce, za co 20 grudnia 2019 otrzymali nagrody i wyróżnienia od Burmistrza Jacka Kowalskiego.

zdjęcia M.Zółkowski, M.Ciesielski

  • 1
  • 1a
  • 1b-zdjcie_MZikowski_-_UM
  • 1c
  • 1d
  • 1e-zdjcie2_MZikowski_-_UM
  • 1e1
  • 1f
  • 1g-zdjcie_-_MZikowski_-_UM

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net