W pracowni informatycznej

3 kwietnia w ramach dni otwartych przedstawiliśmy uczniom klas ósmych i klas III gimnazjum ofertę edukacyjną naszej szkoły. Była to dobra okazja do rozmów z uczniami i nauczycielami, poznania bazy materialnej szkoły.

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2 jest zgodna z wymaganiami rynku pracy i planami rozwoju regionu. W roku szkolnym 2019/2020 absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów mogą podjąć naukę w Technikum, wybierając kształcenie w jednym z atrakcyjnych zawodów: technik organizacji turystyki, technik ekonomista, technik mechatronik, technik informatyk.
ZS2 to szkoła, w której uczniowie przygotowują się do matury i do egzaminu zawodowego. Mogą podjąć studia i zdobyć kwalifikacje zawodowe (również na dodatkowych kursach, kończących się uzyskaniem certyfikatu).

Gimnazjalisto, dołącz do nas. Zapraszamy ;)

• 1h
  • 1j