Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim z dnia 3 kwietnia 2019 w związku z trwającym sporem zbiorowym.

Szanowni Państwo,

informuję, że w dniach 18 - 22 marca 2019 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się referendum strajkowe. Za przeprowadzeniem akcji strajkowej opowiedziało się 100% nauczycieli i pracowników biorących udział w głosowaniu (w głosowaniu wzięło udział 74.5% ogółu uprawnionych). Obecnie czekamy na porozumienie strony rządowej i związków zawodowych. W sytuacji braku porozumienia między ww. stronami od dnia 8 kwietnia 2019 r. w kierowanym przeze mnie Zespole, w którego skład wchodzi Technikum i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, rozpoczęta zostanie akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania.

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa (Rodziców i Opiekunów) o rozważenie takiej sytuacji i zapewnienie opieki swoim dzieciom na czas trwania akcji strajkowej.

O zmianach będę informować Państwa na bieżąco na szkolnej stronie  www.zs2.nowydwormaz.pl

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2
Ewa Malasiewicz