Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Szkolne jasełka

13 grudnia 2018 odbyło się wigilijne spotkanie, zorganizowane - już po raz jedenasty - przez Zarząd Osiedla nr 5 i Zespół Szkół nr 2. Tradycyjnie mieszkańcy Nowodworzanki obejrzeli szkolne jasełka, tym razem przygotowane przez klasę 2aT pod opieką p.B.Szymańskiej; współpraca  p.M.Możdżyńska. Przedstawienie i kolędy wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój, ale najmłodsi z emocjami oczekiwali na przybycie Mikołaja. Gdy wreszcie pojawił się z ciężkim workiem słodkich prezentów (ufundowanych przez Zarząd Osiedla), radości dzieci nie było końca.

Spotkanie na Nowodworzance zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy świątecznym stole, w radości, nadziei i serdeczności, z dala od trosk dnia powszedniego . Burmistrz Nowego Dworu p.Jacek Kowalski oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 5 p.Ryszard Brzeziński złożyli Bożonarodzeniowe życzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym Nowym 2019 Roku. Ciepłe słowa, piękny zwyczaj dzielenia się opłatkiem, wspólne rozmowy przy świątecznym stole, kolędy - co roku pozwalają pełniej przeżywać niezwykły czas Narodzenia Pańskiego.

Zdjęcia N.Kiewicz

 • 1
 • 1a
 • 1c
 • 2a
 • 2c
 • 2e
 • 3
 • 3a
 • 3b
 • 3d
 • 3e
 • 3f
 • 3g
 • 3h
 • 3j
 • 3k
 • 3l
 • 3m
 • 3n
 • 3p
 • 4
 • 4a
 • 4b
 • 4c
 • 4f
 • 5
 • 5a
 • 5f
 • 9a
 • 9a1
 • 9a2
 • 9u
 • 9z

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net