Gratulacje dla Justyny!

26 listopada Justyna Michałowska uczennica klasy 3aTechnikum (zawód technik ekonomista) odebrała dyplom przyznawany stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. − Przyjmijcie moje najszczersze gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Jestem przekonana, że otrzymanie tak prestiżowego stypendium będzie dla Was zachętą do dalszej pracy – powiedziała Mazowiecka Kurator Oświaty p.Aurelia Michałowska do wyróżnionych uczniów.10 grudnia Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego p.Jacek Kowalski również pogratulował naszej stypendystce oraz jej nauczycielom.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są od 1997r. W tym roku na terenie województwa mazowieckiego przyznano je  512 uczniom. Brawo, Justyna!

Relacja z wręczenia stypendium:  http://www.zs2.nowydwormaz.pl/aktualnosci/445-stypendium-prezesa-rady-ministrow-2018-dla-justyny-michalowskiej

Źródło: MKO, zdjęcia: Urząd Miejski