Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Partnerstwo Lokalne III

5 października 2018 wzięliśmy udział w trzecim z serii spotkań warsztatowych dla ożywienia społeczno- gospodarczego i aktywizacji rynku pracy , które odbyło się w Centrum Integracji Społecznej w Pomiechówku z inicjatywy Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim, pod patronatem Starosty Powiatu Nowodworskiego.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych naszej szkoły: p. Natasza Bętkowska- Lechoszest i p.Małgorzata Soczeska w szerokim gronie lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji samorządowych po raz kolejny pochylili się nad bieżącymi problemami powiatu w celu wypracowania skutecznej strategii działania i zbudowania trwałych relacji partnerskich.
Uczestnicy warsztatów tworzyli w grupach projekty dotyczące: uszczelniania wycieków lokalnych zasobów, wspierania istniejących firm i organizacji, tworzenia nowych lokalnych firm oraz przyciągania z zewnątrz przedsiębiorstw.
Mamy nadzieję, że współpraca reprezentantów różnych środowisk prowadzić będzie do uzyskania wymiernych efektów i korzyści dla powiatu nowodworskiego i jego mieszkańców.
Tekst: p.M.Soczeska, zdjęcia: p.N.Bętkowska-Lechoszest

Fotorelacje : http://ndm.praca.gov.pl/-/7963379-partnerstwo-lokalne-2018-warsztaty-w-pomiechowku?redirect=http%3A%2F%2Fndm.praca.gov.pl%2Frynek-pracy%2Faktualnosci%2F%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_8VCc6CLiHUaO%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-1%26p_p_col_pos%3D2%26p_p_col_count%3D3

 
  • 1
  • 2
  • 3

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net