Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
EKO STRAŻNIK 2018

24 września uczniowie klasy II A technik ekonomista i technik mechatronik, z wychowawcą Barbarą Szymańską, oraz klasy II B technik obsługi turystycznej, z wychowawcą Nataszą Bętkowską-Lechoszest, uczestniczyli w happeningu w ramach programu edukacyjnego EKO STRAŻNIK. Trasę przemarszu wyznaczały: Park im. J. Wybickiego, Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe oraz Komenda Powiatowa Policji. Celem imprezy było propagowanie właściwych postaw dotyczących ochrony środowiska i funkcjonowania w społeczeństwie.

Młodzież naszej szkoły przygotowała balony z napisem EKO w kolorach odpowiadających zasadom segregacji śmieci ( ABC segregowania śmieci  https://www.mos.gov.pl/aktualnosci/szczegoly/news/abc-segregacji-odpadow/  )
Przyświecało nam hasło "Myśl globalnie, działaj lokalnie". Ekologiczny przemarsz otwierał Burmistrz Nowego Dworu Jacek Kowalski, koło Starostwa Powiatowego pochód powitali Starosta Nowodworski Magdalena Biernacka i Wicestarosta Nowodworski Piotr Calak. Nad bezpieczeństwem uczestników happeningu czuwali funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz policjanci z nowodworskiej komendy.

Tekst p.N.Bętkowska-Lechoszest
Zdęcia: p.N.Bętkowska-Lechoszest, Urząd Miejski

 • 1
 • 1a
 • 1c
 • 3
 • 3a
 • 4
 • 5
 • 5a
 • 6
 • 7
 • 9
 • 9a

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net