Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Wyjazd integracyjny 3cT

Dnia 29 września z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka klasa III C pod opieką p. Eweliny Wasiak i p. Moniki Ciecierskiej uczestniczyła w wycieczce do kręgielni Hula Kula w Warszawie. Okazuje się, że gra w kręgle nie jest wynalazkiem współcześnie żyjącego człowieka. Jej początki sięgają jeszcze czasów Starożytnego Egiptu. Archeolodzy znaleźli w grobowcu sprzed 5200 lat przybory, które przypominają te, których obecnie używa się do gry w kręgle. Na miejscu podzieliliśmy się na kilkuosobowe drużyny, żeby móc zacząć emocjonującą grę. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

W planie wycieczki było również zwiedzanie Starego Miasta. Od 1980 roku Stare Miasto znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO jako unikatowy przykład odbudowy niemal całkowicie zniszczonego zespołu historycznego.
Tekst i zdjęcie p.E.Wasiak

  • 3c-wycieczka

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net