Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Turniej tenisa stołowego

3 i 4 grudnia 2015 w naszej szkole odbywał się turniej tenisa stołowego. Wzięło w nim udział 32 uczniów. I faza eliminacyjna wyłoniła 16 półfinalistów, zaś II - po bardzo emocjonujących zmaganiach - zwycięzców . W kategorii tenis stołowy chłopców zwyciężył Daniel Radzikowski (IVb) , miejsce 2. zajął Krzysztof Szatkowski (IVb), 3. Rafał Lipowski (2c). W kategorii tenis stołowy dziewcząt I miejsce zajęła Klaudia Olszewska (IVb), 2. -  Aleksandra Kasprowicz (IVb).

Organizacją turnieju zajął się Krzysztof Szatkowski przy współpracy z p.Marcinem Ciesielskim, nauczycielem wychowania fizycznego.
7 grudnia reprezentacja ZS2 wzięła udział w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Nowodworskiego, organizowanym przez ZSZ w Nasielsku. Drużyna dziewcząt w składzie: A.Kacprowicz, K.Olszewska, N.Kręźlewicz, D.Lesiak zajęła II miejsce, zaś Natalia Kręźlewicz zdobyła brązowy medal - indywidualnie. Gratulacje!
                                                                                                                                                        Tekst: K.Szatkowski; zdjęcia : T.Torbus