Gratulacje dla Angeliki!

26 października 2023 w Auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, w której tradycyjnie uczestniczyli wyróżnieni uczniowie, dyrektorzy szkół i rodzice. Mazowiecka Kurator Oświaty p. Aurelia Michałowska wręczyła dyplomy i pogratulowała najlepszym uczniom z Warszawy i powiatów okołowarszawskich. Wśród wyróżnionych znalazła się Angelika Mieszczańczyk - uczennica klasy IIa Technikum w Zespole Szkół nr 2 , której towarzyszyła p.Dyrektor Beata Janas.

Przypomnijmy: Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre.
Angelika osiąga celujące i bardzo dobre wyniki, szczególnie z przedmiotów zawodowych ekonomicznych. Gratulujemy!