Rozpoczęliśmy rok szkolny  2023/2024

Dziś, 4 września, zabrzmiał w naszej szkole pierwszy po wakacjach dzwonek, znak rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Sielanko, Wiktoria Wójcik i Szymon Petrykowski - powitali dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów, szczególnie pierwszoklasistów z 1a, 1b i 1c.
Pani dyrektor Beata Janas życzyła nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi dużo satysfakcji z wykonywanej pracy, a młodzieży - by z zapałem i ciekawością przystąpiła do nauki, zdobywając wiedzę i cenne doświadczenia. Pani dyrektor wyraziła również nadzieję na bardzo dobrą współpracę z Rodzicami uczniów.

Droga Pierwszoklasistko, Drogi Pierwszoklasisto,
cieszymy się, że dołączasz do społeczności naszej Szkoły - rozpoczynasz ciekawą 5- letnią przygodę. Tu przygotujesz się do egzaminu maturalnego i tu zdobędziesz kwalifikacje w zawodzie. Uczestnicząc w bogatym życiu naszej społeczności, przeżyjesz wiele niezapomnianych chwil. Teraz to już jest Twoja Szkoła :)

Zdjęcia Sz. Petrykowski