Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Zakończenie nauki w LOdD 2023

Dziś, 5 stycznia 2023, słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół nr 2 odebrali świadectwa ukończenia szkoły. To ostatni semestr realizujący naukę w systemie 3 - letnim na podbudowie gimnazjum.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła dyrektor ZS2 p. Ewa Malasiewicz. W swojej wypowiedzi podkreśliła m.in. dużą rolę średniego wykształcenia w funkcjonowaniu na rynku pracy oraz wartość kształcenia ustawicznego - uczenia się przez całe życie. Pani dyrektor przypomniała, ile osób rozpoczęło naukę trzy lata temu, kto dołączył do grupy. Nie wszystkim udało się osiągnąć edukacyjny sukces potwierdzony świadectwem. Tym większa satysfakcja dzisiejszych absolwentów LO dla Dorosłych, którzy konsekwentnie dążyli do celu. Z kolei opiekun semestru, p. Barbara Szymańska, gratulując absolwentom otrzymania świadectw, życzyła im wielu sukcesów w realizacji zamierzeń zarówno edukacyjnych, jak i zawodowych.


Większość  tegorocznych absolwentów LOdD w maju przystąpi do egzaminu maturalnego. Powodzenia!

  • 1LOdD

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net