Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2022

1 grudnia 2022 wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów uczniom z rejonu warszawskiego. Wśród wyróżnionych znaleźli się Jakub Lewandowski - uczeń klasy IVa 4-letniego Technikum oraz Aleksandra Sielanko - uczennica klasy IV 5-letniego Technikum.

Jakub i Ola uczą się w zawodzie technik ekonomista. Osiągają celujące i bardzo dobre wyniki, szczególnie z przedmiotów zawodowych ekonomicznych. Gratulacje!
Przypomnijmy: Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen, lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej wyniki dobre.
Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w Auli Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie .