Powiatowe Biegi Przeajowe-Twierdza Modlin

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 2022

28 września w Twierdzy Modlin odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe. Na początku wystartowała kategoria Licealiady. W klasyfikacji generalnej w kategorii "Chłopcy - r. 2003/04/05" Dariusz Różański zajął I miejsce, a Krystian Chołody II miejsce w kategorii "Chłopcy - r. 2006 i młodsi". Drużynowo Zespół Szkół nr 2 zajął III miejsce. Opiekę merytoryczną nad zawodnikami sprawował p.M.Ciesielski. Gratulacje!

Najlepszym zawodnikom oraz najlepszej drużynie szkolnej pamiątkowe dyplomy oraz trofea wręczył wicestarosta - Paweł Calak.

ZAWODY REJONOWE - Komornica 2022

6 października na terenie Zespołu Szkół w Komornicy odbyły się rejonowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Legionowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięli udział uczniowie z powiatów: legionowskiego, wołomińskiego, piaseczyńskiego, otwockiego, nowodworskiego. Również i w tym etapie nasz uczeń Krystian Chołody w kategorii CHŁOPCY 2006/ i młodsi - (2000m.) LICEALIADA zdobył srebrny medal. Opiekę merytoryczną nad zawodnikami sprawował p.J.Łukasik.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych wiosennych zawodach.

Źródło: J.Ł, Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Maz., Starostwo Powiatowe w Legionowie