Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
"Myślę,więc nie śmiecę"

Od 28 lat we wrześniu jest przeprowadzana akcja terenowa "Sprzątanie świata". Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do udziału w tym popularnym przedsięwzięciu, co zostało uhonorowane certyfikatami i podziękowaniami dla Zespołu Szkół nr 2, ale przede wszystkim dla nauczycieli popularyzujących treści ekologiczne wśród uczniów : p.Mirosławy Trębacz i p.Barbary Szymańskiej.

Poniżej list od koordynatora Akcji "Sprzątanie świata - Polska"
Już teraz wiemy, że wspólnie pobiliśmy rekord ostatnich lat w liczbie uczestników i zebranych odpadów! Mamy nadzieję, że certyfikaty będą pięknie przypominać o wspólnych działaniach w 2021 roku na rzecz naszych najbliższych okolic i ogólnopolskiej lekcji nieśmiecenia. Liczymy również, że hasło tegorocznej Akcji, „Myślę, więc nie śmiecę!” pozostanie z nami na dłużej i będziemy je dalej wspólnie promować w naszych codziennych ekologicznych działaniach.

Już teraz zapraszamy do udziału w 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska, oraz do kolejnych wspólnych ekologicznych działań. Wszystkie bieżące informacje na temat projektów realizowanych przez Fundację Nasza Ziemia można śledzić w naszych mediach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.
Z zielonymi pozdrowieniami!
Grzegorz Mikosza
Główny Koordynator Akcji Sprzątanie świata - Polska
Fundacja Nasza Ziemia
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: +48 668 274 181
www.naszaziemia.pl

  • Barbara_Szymaska-1
  • Mirosawa_Trbacz-1
  • Zesp_Szk_nr_2-1
  • logofundacjanaszaziemia
  • mysle-wiec-nie-smiece

 

 

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net