Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej 14 października 1773. W tym roku obchodziliśmy Dzień Nauczyciela 15 października. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z życzeniami dla Rady Pedagogicznej i Pracowników Szkoły przygotował wspaniały tort i słodkie przekąski. W czasie uroczystej akademii, prowadzonej przez Karolinę Żołnowską i Ernesta Młynarka, uczniowie klas pierwszych Zespołu złożyli uroczyste ślubowanie, stając się pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Dzień Edukacji to także czas refleksji nad działalnością szkoły. Dyrektor ZS2 p.Ewa Malasiewicz, wręczając nagrody, podziękowała nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za całoroczną, czasami niełatwą, pracę.
Nagrodę (dofinansowanie do wycieczki) odebrali też uczniowie Aleksandra Kontnik i Jakub Lewandowski, reprezentujący klasę IIIa w corocznym szkolnym konkursie, organizowanym z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych.
Miłym akcentem uroczystości był koncert piosenek w wykonaniu Natalii Ciupy, Klaudii Lis, Agnieszki Wolsztyniak i Jakuba Jaworskiego. Opiekę merytoryczną sprawowała p.Renata Jastrzębska - opiekun Samorządu.
"Raz jeszcze życzymy naszym nauczycielom pogody ducha, cierpliwości i satysfakcji z pracy" .
Tekst: RJ, zdjęcia MC

 • 1
 • 1a
 • 1c
 • 1d
 • 1e
 • 1f
 • 1g
 • 1h
 • 1i
 • 1j
 • 1k
 • 1l
 • 1m
 • 1n
 • 1o
 • 1p
 • 1r
 • 1s
 • 1t
 • 1u
 • 1w
 • 1z
 • 2
 • 2a
 • 2b
 • 2c
 • 2d
 • 2d1
 • 2e
 • 2f
 • 2g
 • 2h
 • 2i
 • 2j
 • 2k
 • 2l

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net