Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do kl. I  Technikum

Ważne informacje

1. W terminie od 23 lipca 2021 r. do 30 lipca 2021 r., w przypadku kandydatów zakwalifikowanych, składa się potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego, o ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Niezłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego jest równoznaczne z rezygnacją z ubiegania się o przyjęcie do szkoły.

2.Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów, którzy nie mogli być w I terminie, odbędą się pod koniec sierpnia, w szkole. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane po 15 sierpnia na stronie szkoły i na FB.

Nr telefonu do sekretariatu szkoły : 22 775-25-43 w godz. 9.00 - 14.30.