Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W tym roku szkolnym inaczej podsumujemy pracę dydaktyczno - wychowawczą. Tradycyjne spotkanie na forum szkoły, a potem spotkania z wychowawcami niestety zmienią swą formę. Jednakże na uznanie i podziękowania zasługują dokonania wielu uczniów i nauczycieli, którzy w niecodziennej sytuacji osiągnęli wspaniałe wyniki. Gratulacje!

Najlepsi Uczniowie w roku szkolnym 2019/2020

W związku z obowiązującym na terenie całego kraju stanem epidemii i związanymi z tym ograniczeniami procedura odbioru świadectw promocyjnych ustalona przez dyrektora szkoły jest następująca:

• Uczniowie wchodzą na teren szkoły wejściem głównym (od ulicy Długiej), wychodzą wejściem bocznym - brama (od ulicy Miodowej).
  • Uczniowie poszczególnych klas odbierają świadectwa w ściśle określonych godzinach, wg podanego harmonogramu.
  • Uczniowie odbierają świadectwa w wyznaczonym miejscu - na boisku szkolnym; w przypadku deszczu - w budynku szkolnym .
  • Uczniowie - bezwzględnie - zachowują dystans społeczny (2 m ), przybywają w jak najmniejszych grupach lub indywidualnie , kategorycznie stosując odpowiednie środki ochrony (obowiązkowe maseczki).
  • Uczeń może odebrać świadectwo szkolne także w innym dniu w ustalonym czasie pracy sekretariatu ( wskazany wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Harmonogram odbioru świadectw szkolnych:

• godz.10.00 - klasa 1a ( wych. M.Soczeska), klasa 2a (wych. A.Nowacka)
  • godz.10.30 - klasa 1c (wych. E.Wasiak), klasa 2b (wych.K.Rutkowska)
  • godz.11.00 - klasa 1b ( wych.A.Dyra) , klasa 2c (K.Petrykowska)
  • godz.11.30 - klasa 1d (wych.M.Bałdyga) , 3b (wych.N.Bętkowska-Lechoszest)
  • godz.12.00 - klasa 3a (wych.B.Szymańska), 3c (wych.B.Janas)

Powyższe zasady wynikają z wytycznych GIS i MEN. Mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom.

Baner zs2