Wolontariusze ZS2

Po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” - dołączyliśmy do elitarnego grona szkolnych wolontariuszy :)

Podobnie jak w latach ubiegłych - w ramach przedświątecznego wolontariatu:

• Przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę. W tym roku - zgodnie z hasłem projektu - "zmieniliśmy historię" Pani Bożeny i jej córki Moniki.

• Przygotowaliśmy jasełka integrujące szkolną społeczność oraz spotkanie opłatkowe i jasełka dla mieszkańców Nowodworzanki - dzielnicy Nowego Dworu;

• Przygotowaliśmy drobne upominki świąteczne dla pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze.

• Nie zapomnieliśmy o emerytowanych pracownikach naszej szkoły - otrzymali od nas świąteczną kartkę z Bożonarodzeniowymi życzeniami.

O akcji:

• 729x308