Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski

Modelll

"Wiedza i umiejętności podstawą sukcesu zawodowego"

W II połowie 2018 roku uczniowie Technikum w zawodzie technik mechatronik staną się beneficjentami projektu "Wiedza i umiejętności podstawą sukcesu zawodowego", realizowanego przez firmę Model Opakowania Sp. z o.o. , wspierającą działalność organizacji lokalnych. W ramach przedsięwzięcia Zespół Szkół nr 2 otrzyma doposażenie stanowiska do elektropneumatyki. Umożliwi to uczniom wykonywanie ćwiczeń kształcących umiejętności z zakresu kwalifikacji: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych.Zawód mechatronika przygotowuje do realizacji zadań związanych z projektowaniem, programowaniem, obsługiwaniem, montażem i demontażem urządzeń mechatronicznych. Współczesny rynek pracy wykazuje bardzo duże zapotrzebowanie na fachowców tej specjalności.

Adres strony internetowej Model Opakowania Sp. z o.o. - http://www.modelgroup.com/pl

Adres portalu na Facebooku - https://www.facebook.com/modelopakowaniaspzoo/

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net