Wręczenie świadectw

Dziś słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół nr 2 odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Gratulacje!

Tę ostatnią przed maturą lekcję Dyrektor Ewa Malasiewicz rozpoczęła od sprawdzenia listy obecności. Trochę żartobliwy moment uroczystości stał się okazją do refleksji, ile osób rozpoczęło naukę w LO dla Dorosłych, a ile ją ukończyło. Tym większa satysfakcja słuchaczy LO dla Dorosłych, że konsekwentnie, dzięki rzetelnej pracy osiągnęli edukacyjny sukces. Pani Dyrektor życzyła absolwentom szkoły, by trud włożony w kilkuletnią naukę przynosił efekty w pracy zawodowej i w dalszej edukacji.
Wychowawczynie semestru p.Karolina Petrykowska (semestr I-V) i p.Anna Dyra (semestr VI) również pogratulowały swoim podopiecznym, życząc im powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Podkreśliły bardzo dobrą współpracę ze słuchaczami, wysoką świadomość celu i wyraziły nadzieję, że zaowocuje to powodzeniem na maturze w maju, a następnie przyjęciem na studia wyższe.Słuchacze z kolei podziękowali  dyrekcji i nauczycielom za 3-letnią współpracę, życzliwość, stworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej zdobywaniu wiedzy i umięjętności.
Przed absolwentami LO dla Dorosłych egzamin maturalny. Powodzenia!

• 5h
  • 5j