Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
III miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

W kwietniu 2016 roku na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się rejonowe eliminacje XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowodworskiego.

Drużyna naszej szkoły w składzie: Klaudia Bagnicka, Sebastian Dąbrowski, Wojtek Mańka, Kacper Sprawka, Dominik Waluszko, Przemek Malinowski, , przygotowana przez p.Monikę Ciecierską oraz p. Barbarę Szymańską, kolejny raz znalazła się wśród najlepszych, zajmując trzecie miejsce.
Gratulacje!

Tekst i zdjęcia: p.M.Ciecierska

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 8a
 • 9
 • 9a
 • 9b

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net