Drogie Słuchaczki, Drodzy Słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.
W lutym rozpoczynamy semestr letni. W związku z tym poniżej kilka ważnych informacji.

Na podst. ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
18 i 19 lutego 2022 lekcje odbędą się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość ( czyli nauka zdalna ), zgodnie z podanym semestralnym planem zajęć.

Semestralny plan zajęć wkrótce zostanie zamieszczony na stronie szkoły.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć zostaną przesłane do Państwa przez e - dziennik. Słuchacze rozpoczynający naukę w naszej szkole otrzymają na e-mail podany w złożonym wniosku link do aktywacji dostępu do e-dziennika.

Rozpoczcie zaj w LOdlaDorosych 18lutego2022