Zespół Szkół Nr 2

W Nowym Dworze Mazowieckim

Godło Polski
"Podatki nam niestraszne"

10 kwietnia uczniowie klasy IIa w zawodzie technik ekonomista uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników Urzędu Skarbowego w Nowym Dworze Mazowieckim . Tematem lekcji był podatek dochodowy od osób fizycznych ( PIT) i prawnych (CIT) .

Uczniowie zapoznali się z obliczaniem podatków , wypełnianiem deklaracji podatkowych PIT 37 i CIT 8 . Dowiedzieli się o terminach składania zeznań i o karach finansowych za brak rozliczeń z urzędem skarbowym.

Kontakt ze specjalistami oraz fachowe przedstawienie zagadnień okazało się ciekawym doświadczeniem, które z pewnością przyniesie rezultaty na egzaminie z kwalifikacji, a także w czasie kariery zawodowej.
Tekst i zdjęcia p.Ł.Potoczny

  • DSC_0168
  • DSC_0169
  • DSC_0170

Współpracują z nami

Dziękujemy za odwiedziny.

ul. Długa 10

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

22 775 25 43

22 775 25 15


Napisz do nas

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


To pole jest wymagane.

Copyright © 2014 Zespół Szkół nr 2. All Rights Reserved.
Polityka prywatności
tworzenie stron www Artixen.net